1973 yılında babamız Kemal Aydoğmuş ile başlayan serüvenimiz,sadece asansör montajıyla girdiği bu yolda emin adımlarla ilerleyerek bu günlere kadar gelmeyi başarmıştır. Römay Asansör değişen dünya şartları içerisinde vizyonunu genişleten, çalışan personel sayısını arttıran ve daha geniş müşteri portföyüne hitap etmek için 1998 ylında kurumsallaşan bir aile şirketidir.İstanbul' da faaliyet göstermekle birlikte, Türkiye' nin bir çok iline hizmet vermekle yetinmeyip yurt dışında da çalışalarını sürdürmektedir.

Römay Asansör' ün faaliyet alanında her türlü elektrik ,makine dairesiz hidrolik, insan, yük, monşarj, panoramik,sedye, araç ve engelli asansörlerin yürüyen bant ve yürüyen merdivenlerin proje çizimi, imalatı, montajı ve servisi bulunmaktadır.

Hizmet verdiği süre içerisinde ISO 9001-2008, TSE, HYB, CE, EN 13015, MARKA TESCİL BELGESİ, SANAYİ BAKANLIĞI SATIŞ SONRASI HİZMET YETERLİLİK BELGESİ, SANAYİ BAKANLIĞI GARANTİ BELGESİ, gibi tüm belgeleri eksiksiz tamamlamış ve ekibini MAKİNE MÜHENDİSİ ve ELEKTRİK MÜHENDİSİ ile güçlendirmiştir.

İlklere imza atan Römay Asansör kurumsal şirket anlayış ile tüm tanıtım hizmetleri için reklam ajansıyla yıllık anlaşma imzalayarak sektöründeki diğer firmalara örnek ve önayak olmuştur.

Kendine yeni hedefler belirleyen şirketimiz, yüksek kapasiteli fabrikamız haricinde , merkez ofisimizin yanında bulunan ve asansör malzemelerinin tamamının sergilendiği 2 katlı bir showroom açarak hizmet ağını genişletmiştir. Her geçen gün güçlenen alt yapısı ve uzman personelleri ile sektöre daha güvenli daha kaliteli hizmeti ile yoluna devam etmektedir.